Wstęp

Robienie zdjęć nie jest trudną sztuką, więc zaczynamy przygodę z tym fachem. Początkowo zazwyczaj zdjęcia nie są tematyczne tylko przypadkowe, fotografujemy przyrodę, otoczenie następnie ludzi. Dostęp do sprzętu sprawia, że zaczynamy się zastanawiać czy na fotografowaniu można zarobić? Naturalnie, że tak, ale musimy mieć pełną świadomość, że nie wystarczy tutaj dobry aparat musimy spełnić wiele kwestii. Trzeba skupić się na wymiarze przede wszystkim technicznym. Prawdziwy profesjonalista potrzebuje dobrego jakościowo sprzętu. Obecnie na rynku najbardziej rozpowszechnionymi markami są Canon oraz Nicon. Watro kupić jedną z nich, ponieważ później łatwiej jest wymieniać się obiektywami lub innymi elementami z innymi kolegami po fachu. http://dziopa.pl/fotograf-na-slub-i-wesele-fotograf-slubny-kielce/

Tag: ramka

Ramka cyfrowa

Ramka cyfrowa Wielu z nas nie do końca umie właściwie przechować zdjęcia. Najczęściej chowamy je na dnie kartonu, z czasem fotki takie tracą kolor i są zniszczone. Zdjęcia powinny przecież być eksponowane, ponieważ jest to kawał naszej historii życia. Dobrym pomysłem na przechowywanie oraz eksponowanie zdjęć jest ramka cyfrowa. Jak sama nazwa wskakuje przeznaczona jest tylko i wyłącznie do zdjęć wykonanych metodą cyfrową. W dobie dzisiejszej techniki nie jest to dla nikogo szokujące. Ramka taka daje wiele możliwości. Po pierwsze nasze zdjęcia są wyeksponowane, po drugie nie mamy jednego zdjęcia tylko kilka. W zależności od pojemności karty możemy wyświetlać dowolną liczbę zdjęć do podglądu. Będą się ukazywały właścicielowi losowo lub po konkretnym ich ustawieniu. Dzięki takiej opcji ramka pozwala oglądać kilkanaście zdjęć, więc nie jest nudnym gadżetem. Ramka jest nowością na rynku, a już cieszy się ogromnym powodzeniem. Wielu z nas zastanawia się jak ona działa?. Odpowiedz jest banalna urządzenie posiada pamięć wewnętrzną oraz wyświetlacz, dzięki niemu widzimy pokazujący się obraz. Ramka musi być naturalnie zasilana mogą być to baterie lub prąd wszystko zależy od nas. Ramka znakomicie spisuje się, jeśli chodzi o przechowywanie zdjęć, do tego może stać się ciekawym elementem dizajnu każdego pomieszczenia, ponieważ jest bardzo estetycznie wykonana. Minusem ranki jest tylko dość wysoka cena, ale efekt, jaki daje urządzenie znakomicie kompensuje poniesione koszty.

Kategorie
O nas

Kolejnym aspektem jest wymiar artystyczny. Musimy nauczyć się pracy ze sprzętem i ludźmi. Kadry muszą być dobre, musimy posiadać pewne wyczucie, estetykę jak wykonać zdjęcie, aby fotografowani wyglądali na nim jak najlepiej. Ostatnim ważnym elementem jest marketing. Abyśmy byli zauważalni musimy pomyśleć o reklamie. W tym, celu nie wystarczy tylko ogłaszać się na stronach, znakomitym pomysłem jest poczta pantoflowa. Jeśli ktoś jest zadowolony z naszej pracy poleci nas dalej. Trzeba się też dobrze przygotować technicznie, czyli stworzyć portfolio jest to zespół zdjęć do wglądu dla potencjalnego klienta, może wówczas sam ocenić wyniki naszej pracy. Fotografia może być opcją na zarobek jednak wszystko trzeba robić dokładnie i fachowo, tylko wówczas klient będzie zadowolony.